Ucuz Halı Yıkayanlara Dikkat !


Temizlik ve hijyenin ne olduğunu bilmeyen bir çok kişi halı yıkama adı altında iş yapmaktadır.

Değerli Müşterilerimiz,

Temizlik ve hijyenin ne olduğunu bilmeyen bir çok kişi halı yıkama adı altında iş yapmaktadır. Çok kötü ortamlarda halı yıkayıp, pis sokaklarda, dere kenarlarına yapılan demirlere halı asarak kurutmaya çalışan firmalar ucuz fiyatlarla kampanya düzenleyerek siz değerli tüketicileri kandırmaktadırlar.
 Suyun 4 mazotun 4,5 elektrik Kw 3,5 lira olduğu günümüzde m2 fiyatı 3,5 TL den az halı yıkayanların temizlik ve hijyen kurallarına uygun halı yıkamaları mümkün değildir.
 Bu durumda temizlemeye gönderdiğiniz halıların daha pis geri gelmesi kaçınılmazdır. Bu tür aldatıcı, yanıltıcı yöntemlerle çalışan firmalara karşı müşterilerimizi uyarmak istiyoruz. Halı yıkattığınız yeri görmenizde fayda olduğuna inanıyoruz. Bunu bizim için değil aile sağlığınız için yapmalısınız.

~~

Saygıdeğer Hanımlar, Beyfendiler...Halı Yıkama Hizmet Alıcıları...

Halı yıkatma sezonunun yaklaştığı şu günlerde, üzerinde çocuklarınızın oynadığı halılarınızı emanet edeceğiniz firma seçimi oldukca önem arzetmektedir.

Sizlere bu konudaki başlıca önerimiz ; düşük fiyatlara halı yıkadığını iddia eden firmalardan mümkün olduğunca uzak durmanızdır.

Türkiyede ilk defa Rahmetli Sakıp Sabancı nın dile getirdiği ´´ucuz mal alacak kadar zenginmisiniz´´ sözü halı yıkama hizmeti içinde bir o kadar geçerli biz sözdür.
 Unutmayınız ki !!! bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileri önceden kabul etmek anlamına gelmektedir.

Oldukca zor ve zahmetli bir iş olan halı yıkama , belirli proseslerin muhakkak suretle uygulanmasını, kaliteli halı şampuanları ve girdilerinin tüketilmesini zorunlu kılan bir iş koludur.

Ucuz diye tercih edebileceğiniz bir halı yıkama firmasının, sizleri mağdur edebileceği gibi, halılarınızın yeniden yıkanmasını zorunlu kılabileği gerçeği unutulmamalıdır.

Orhangazi bıcı bıcı  Halı Yıkama müşterilerine 2007 den beri hizmet veren, sizlerin memnuniyeti kadar büyüyeceğinin farkında olan bir firmadır. Bu yüzdende yaz aylarında türeyen fasoncu tabir edilen sözde halı yıkama fabrikası değildir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için kaliteli halı yıkama şampuanı ve girdilerini kullanmaya  devam edecektir.